Preskočiť na obsah
AFFIN REAL

Nehnuteľnosti

AFFIN REAL s.r.o.

Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností

Sídlo
Bratislava - Staré Mesto
Od roku
2018
IČO
51 422 573

AFFIN REAL

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Tallerova 6/1, 811 02 Bratislava - Staré Mesto
Na trhu od
14. februára 2018
IČO
51 422 573
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 68.31)
Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností

Firma v číslach

8
rokov na trhu
2018
rok vzniku
14
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte AFFIN REAL

AFFIN REAL, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Tallerova 6/1, 811 02 Bratislava - Staré Mesto. Zapísaná je od 14. februára 2018 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností“ (68.31). Predmet činnosti tvorí 14 položiek, napríklad sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť), prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania… a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
AFFIN REAL, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
51 422 573
DIČ
2120684731
Dátum vzniku
14. februára 2018
Sídlo
Tallerova 6/1, 811 02 Bratislava - Staré Mesto
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 126106/B
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 68.31)
Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa AFFIN REAL zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.

  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)

  • Prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných, než základných služieb spojených s prenájmom

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných, než základných služieb spojených s prenájmom
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Vedenie účtovníctva
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Administratívne služby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli AFFIN REAL, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Tallerova 6/1, 811 02 Bratislava - Staré Mesto.

Čím sa AFFIN REAL, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností“ (68.31). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania…; maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.

Aké je IČO – AFFIN REAL, s.r.o.?

IČO je 51 422 573, DIČ 2120684731.

Kedy vznikla AFFIN REAL, s.r.o.?

Vznik: 14. februára 2018. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Tallerova 6/1 811 02 Bratislava - Staré Mesto

Registrový súd: Mestský súd Bratislava III

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre AFFIN REAL, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese affin-real.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.